Aktuality

Zvládnout péči o předškolní dítě není jen tak. Když se k tomu přidá nutnost adaptovat se v cizí zemi je to opravdu náročné. Právě to se snaží řešit náš nový projekt Žluto-modré školky, který je zaměřený na podporu dětí z Ukrajiny. Projekt jsme spustili od ledna ve spolupráci s Nadací České spořitelny. Šest dětí ve věku 3–6 let zde najde možnost lépe se integrovat do kolektivu, seznámit se s českým prostředím. Rodiče díky tomu získají čas na vyřizování svých záležitostí.

Otevíráme žluto-modrou školku

Více ilustrace

Ať máte po své pravé i levé ruce někoho, s kým je Vám pěkně na světě.

Radost a splněná přání Vám v roce 2023 přeje STOPka

Skvělou společnost v roce 2023

Více ilustrace

TĚŠÍME SE s Hugem 🎉 na všechny učení dychtivé děti a studenty od úterý 3️⃣.1️⃣.2023. U­žijte si prázdniny a načerpejte síly 💪🧠 na lednový lov 👩‍🏫 známek.

Doučování zase od úterý 3.1.2023

Více ilustrace

A už je to tady!!! 5. ročník Tyrkysové sbírky se blíží a opět hledáme dobré duše, které se na pár hodin stanou dobrovolníky a pomůžou dobré věci.

Tyrkysová sbírka

Více ilustrace

Přihlašování na doučování je v plném proudu. Pokud již máte školní rozvrh a víte, kdy byste k nám mohli docházet, přijďte se domluvit, kdy Vám bude doučování vyhovovat.

Kdo dřív přijde, bude mít lepší rozvrh :-).

Přihlašování na doučování

Více ilustrace

STOPkové doučování uspělo v Dražbě dobrých skutků

Více ilustrace

KOVY občanským jménem Karel Kovář, český youtuber, vloger, moderátor, dabér, spisovatel, edukátor a v minulosti také Let's Player.

Kovy ambasadorem S.T.O.P.ky

Více ilustrace

Letní příměstské tábory

Více ilustrace