Aktuality

Chcete vědět, co se u nás děje? Odebírejte nás newsletter a buďte u všeho s námi.

Zůstaňte s námi v kontaktu! Odebírejte STOPkový newsletter!

Více ilustrace

STOPka se promění v Tutorii!

Představujeme nový název naší organizace!

Více ilustrace

Kovy se stal pravidelným dárcem! Máme OBROVITÁNSKOU radost a vážíme si jeho podpory.

Kovy je s námi!

Více ilustrace

Máme úžasnou novinku! Naše bláznivá kampaň na hledání 100 pravidelných dárců pro organizaci STOP právě začala a první dárkyní je naše skvělá Zuzka!

Máme první pravidelnou dárkyni

Více ilustrace

S radostí sdělujeme, že se měníme. Novým názvem naší organizace je… 

STOPka se mění. Novým názvem je…

Více ilustrace

Pojďte s námi zažít doučování na vlastní kůži. Na chvíli se stanete žáčkem. Ve čtvrtek 27.4. proběhnou ve STOPce Dny dobrovolnictví a v jejich rámci budou naše dveře otevřený všem, koho zajímá, jak to u nás vypadá.

Doučování na vlastní kůži!

Více ilustrace

Ve čtvrtek 16. března k nám zavítala Česká televize, aby natočila reportáž o doučování ukrajinských i českých dětí, kterému se dlouhodobě věnujeme. Děti byly ze začátku nervózní, ale nakonec vše proběhlo, tak jak mělo a děti byly úžasné.

Reportáž české televize ze STOPky

Více ilustrace

Reportáž o tom, jak doučování může pomoci dětem i celé rodině. Tři rodiny, tři unikátní osudy. V centru našeho příběhu z Ostravy stojí žáci, kteří našli cestu a kladný vztah k doučování a jeho prostřednictvím k celému učení.

Co dětem přináší doučování

Více ilustrace

Zvládnout péči o předškolní dítě není jen tak. Když se k tomu přidá nutnost adaptovat se v cizí zemi je to opravdu náročné. Právě to se snaží řešit náš nový projekt Žluto-modré školky, který je zaměřený na podporu dětí z Ukrajiny. Projekt jsme spustili od ledna ve spolupráci s Nadací České spořitelny. Šest dětí ve věku 3–6 let zde najde možnost lépe se integrovat do kolektivu, seznámit se s českým prostředím. Rodiče díky tomu získají čas na vyřizování svých záležitostí.

Otevíráme žluto-modrou školku

Více ilustrace

Ať máte po své pravé i levé ruce někoho, s kým je Vám pěkně na světě.

Radost a splněná přání Vám v roce 2023 přeje STOPka

Skvělou společnost v roce 2023

Více ilustrace

TĚŠÍME SE s Hugem 🎉 na všechny učení dychtivé děti a studenty od úterý 3️⃣.1️⃣.2023. U­žijte si prázdniny a načerpejte síly 💪🧠 na lednový lov 👩‍🏫 známek.

Doučování zase od úterý 3.1.2023

Více ilustrace

A už je to tady!!! 5. ročník Tyrkysové sbírky se blíží a opět hledáme dobré duše, které se na pár hodin stanou dobrovolníky a pomůžou dobré věci.

Tyrkysová sbírka

Více ilustrace