Rozsviťme Tutorii aneb 100 hvězd na pomoc doučování

Přátelé, startujeme naši vánoční kampaň „Rozsviťme Tutorii aneb 100 hvězd na pomoc doučování

Tutorie je země poznání, radosti a přátelství. V tomto duchu děti také doučujeme a ročně se tak stáváme součástí více jak 250 dětských příběhů, které souvisí nejen se školními výzvami. Společně s Vámi bychom jejich snažení rádi podpořili viditelným znamením – světýlky ve tvaru hvězd, které jim budou zářit v období zkracujících se dnů na jejich cestě za vzděláním.

Hledáme 100 dárců, kteří stejně jako my věří, že vzdělání otevírá brány vesmíru, kde každé dítě může být čím chce, pokud o to bude usilovat.

Máme řetěz se 100 světýlky, kterými bychom chtěli symbolicky rozsvítit vrbu před naší organizací. Každé jedno světýlko za Váš dar bude svítit právě pro ně.

Co a jak můžete udělat konkrétně?

Přidejte se a rozsviťte společně s námi Tutorii.

Vaše podpora dokáže měnit životy.

Kam dál?