STOPka se mění. Novým názvem je…

S radostí sdělujeme, že se měníme. Novým názvem naší organizace je… 

Dokument bez názvu

No, to zatím nevíme, ale usilovně na tom pracujeme. Máme za sebou už 22 let doučování a společné radosti s dětmi i Vámi, našimi přáteli. Nyní nás čeká velká změna. Chceme změnit název tak, aby byl pochopitelnější a jasnější a naše pomoc se dostala k dalším dětem. Protože, řekněme si to na rovinu, chtělo by nějaké dítě samo od sebe chodit do STOP :)? Pojďme tuto změnu udělat společně.


Chci vědět víc!

.

A to zdaleka není vše! Dali jsme si nemalý cíl. Máme spoustu skvělých lidí, přátel, dobrovolníků a podporovatelů kolem sebe. Co zatím nemáme, jsou pravidelní dárci.

 
Tak jsme se rozhodli jich za měsíc najít rovnou 100.

Je to bláznivé? Mnoho lidí nám řeklo, že je. Ale my jsme blázniví a bláznivé věci se dějí. Proto v rámci této kampaně hledáme 100 pravidelných dárců, kteří nám pomohou zajistit, že každé dítě bude mít přístup k doučování, které potřebuje. I malá pravidelná částka umí dokázat velké věci.Čeká nás měsíc, kdy na sociálních sítích a v newsletterech představíme, jak STOPka vznikla, co dělá a kam bude směřovat dál. Dozvíte se, jaké hodnoty vnímáme jako vlastní, co se u nás aktuálně děje, ale také s jakými návrhy na název přicházejí děti, které k nám chodí na doučování. Budeme rádi, když se zapojíte i Vy, budete nám říkat, co si myslíte, budete komentovat nebo sdílet, aby se informace o změně a možnosti pravidelného dárcovství dostala k co nejvíce lidem.


Pojďte být blázniví s námi a podporujte nás pravidelně.
 


Chci darovat úsměv!

.